Щеплюватимуть усіх охочих: на Рівненщині стартував 5-й етап вакцинації

На Рівненщині центри вакцинації працюють сім днів на тиждень, вони відкриті у всіх районних центрах та містах, де більше 100 тисяч населення. Окрім того, в області хочуть організувати довіз людей у центри вакцинації.

Про цеITV media groupповідомила начальниця управління медичної допомоги Департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я Рівненської ОДА Олена Гандзюк.

За її словами, в Рівненській області це поки 5 центрів вакцинації населення.

Головам територіальних громад і органам місцевого самоврядування місцевої виконавчої виконавчої влади є розпорядження про підвіз людей до центрів вакцинації з віддалених районів, - каже пані Гандзюк.

Також від сьогодні, 21 липня, взята на дуже жорсткий контроль робота всіх пунктів щеплень. Вони знаходяться у найвіддаленіших точках, їх 122 по всій області.

Ми буквально вчора, взяли на жорсткий контроль, по-перше, забезпеченість вакциною, по-друге, роботу цих пунктів щеплень, щоб там було відчинено, не важливо прийде хтось чи не прийде, але щоб у людей було розуміння того, що там є можливість щепитись у будь-який зручний час, - запевнила чиновниця.

Також за словами медика учора, 20 липня, в область надійшла вакцина Moderna.

На сьогодні вона використовується для організованих колективів, але ми сподіваємося, що все таки Moderna буде застосовуватись у центрах масової вакцинації. Зараз очікуємо окремого розпорядження Міністерства охорони здоров'я. На сьогодні в центрах масової вакцинації щеплюємо вакциною Pfizer. Всі бажаючі, старше 18 років приходьте, будь ласка, в центри вакцинації, - наголосила Олена Гандзюк.

Та додала, що працює попередній запис та жива черга. У чергах надають перевагу людям похилого віку та жінкам з дітьми.