Завтра в Черкасах відкриваються нові пункти щеплення (ВІДЕО)

Завтра на Черкащині відкриваються ще 5 центрів вакцинації. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, відвідавши один з пунктів вакцинації у ТРЦ «Любава».

Знаходитись нові пункти вакцинації будуть у Черкасах (два, один з них в ПЗР), Звенигородці, Умані, Золотоноші. Тож всього в області буде 28 центрів вакцинації.

На сьогодні на Черкащині проведено більше 140 тисяч щеплень, зараз триває п’ятий етап вакцинації. Зокрема, вакциновано 77% лікарів, половина освітян.

– На сьогодні на Черкащині можуть вакцинуватись 4 вакцинами AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Сoronavac. Зокрема, область отримала понад 40 тисяч доз Moderna. Сьогодні на Черкащині стартує 5 етап вакцинації, а це означає, що від сьогоднішнього дня немає обмежень для вакцинації усім бажаючим, – говорить Олександр Скічко.

Щоб вакцинуватися, треба узяти паспорт, прийти в центр вакцинації. Ті, хто не хочуть стояти в черзі, можуть зв’язатись с сімейним лікарем. Або подзвонити в пункт щеплення.

Олександр Скічко наголосив на необхідності вакцинації, зауважуючи, що певне зменшення занепокоєності громадян пов’язано з літніми відпустками. Але досвід інших країн показує, що можлива ще одна хвиля COVID-19.