У Франції ввели Covid-перепустки через збільшення кількості хворих

У середу, 21 липня, у Франції на тлі нової хвилі коронавірусу запустили систему COVID-перепусток. Вона працюватиме для для охочих потрапити до театрів, музеїв та кінотеатрів.

Окрім підтвердження вакцинації, щоб потрапити до таких установ можна буде використовувати негативний результат тесту на коронавірус.

BBC пише про те, що французькі законодавці мають розглянути і пропозицію поширювати аналогічні вимоги на відвідування кав’ярень, ресторанів та торговельних центрів.

Таке рішення вступило в силу на наступний день після того, як міністр охорони здоров’я Олів’є Веран оголосив про 18 тисяч нових випадків інфікування всього за добу.

Крім того, тільки минулого тижня добова кількість нових випадків становила менше 7000. Зростання становить 150% і пояснюється тим, що більш заразний штам Delta поширюється по всій країні.

Франція запроваджує обов’язкову вакцинацію медиків

Президент Еммануель Макрон оголосив про плани запустити COVID-перепустки на початку цього місяця, а також про обов’язкову вакцинацію всіх медичних працівників до вересня.

У Франції також закликають відмовитися від російської та китайської вакцин. Міністерство закордонних справ країни наголошує на тому, що варто довіряти лише перевіреним вакцинам.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.