COVID-19: у Новій Каховці триває робота штабу з ліквідації наслідків пандемії

У Новокаховській ОТГ Херсонщини в структурі органів виконавчої влади діє управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, на яке серед іншого покладені функції підтримання готовності громади до протидії можливим новим хвилям коронавірусної інфекції.

Про це редакції Online НК повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександр Бараніченко.

Серед напрямків діяльності УНСтаЦЗН продовжується робота штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням корона вірусної хвороби COVID-19 на території Новокаховської міської ради.

Тільки у червні, при порівняно низьких показниках захворюваності на COVID-19, проведено 4 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Організовано роботу COVID – патрулів, за червень складено 11 актів за порушення умов карантину.

Здійснюються заходи з підготовки населення до дій в надзвичайних ситуаціях шляхом навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області та Новокаховських міських курсах ІІІ категорії, за червень місяць навчання пройшли 5 осіб.

На підприємствах міста у червні проведено 3 спеціальних об’єктових тренування.

Через засоби масової інформації було розміщено 3 оголошення з навчальними, попереджувальними та інформаційними матеріалами з питань цивільного захисту.

Херсонською обласною державною адміністрацією проведена перевірка ведення військового обліку у Новокаховській міській раді та її виконавчому комітеті.

Станом на 1 липня 2021 року профінансовано заходів з оборонної роботи на загальну суму – 909,758 тис. грн., в т.ч.:

475,399 тис. грн. – утримання нежитлової будівлі, призначеної для тимчасового перебування військовослужбовців Збройних Сил України;

419,359 тис. грн. - надання матеріальної допомоги військовій частині А1736;

15,000 тис. грн. - надання матеріальної допомоги військовій частині А7362

На протязі звітного періоду:

проведені видатки на утримання апарату управління;

підготовлена та подана фінансова, звітність за червень 2021 року до Державної казначейської служби, фінансового управління міської ради;

оформлення договорів на постачання послуг та закупівлю необхідних матеріалів у 2021 році та проведення закупівель.