В цю п'ятницю щеплення препаратом Moderna у Львові робитимуть лише у двох Центрах вакцинації

У п’ятницю, 23 липня, у Львові у двох Центрах вакцинації населення щеплення від коронавірусу робитимуть препаратом Moderna.

Про це розповів регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині Олег Когут, пише ZAXID.NET.

Відомо, що щеплення вакциною Moderna робитимуть цієї п’ятниці у ТЦ «Форум Львів» та Центрі Довженка.

Загалом на Львівщині у Центрах вакцинації населення активно роблять щеплення такими препаратами, як Moderna, Astra Zeneca, Pfizer та CoronaVac.

Варто зазначити, що 23 липня Центри вакцинації у ТЦ «Форум Львів» та Центрі Довженка працюватимуть з 10:00 до 15:00. Там щеплення від коронавірусу зможуть отримати всі охочі, які попередньо зареєструвались у системі Helsi.

Наразі вакцинацію цим препаратом будуть проводити лише один день, проте згодом, коли вакцини надійде більше, нею вакцинувати будуть і в інших Центрах масової вакцинації.

Водночас пізніше заступник міського голови Андрій Москаленко розповів, що на вихідні у Львові все ж збільшили кількість Центрів вакцинації, де будуть робити щеплення препаратом Moderna. Причиною стало те, що на Львів перерозподілили більше вакцин.

Так, в суботу та неділю щеплення препаратом Moderna робитимуть:у «Форумі Львів» (вул. Під Дубом, 7) – з 10:00 до 15:00;

у Центрі Довженка (просп. Червоної Калини, 81) – з 10:00 до 15:00;

на стадіоні «Арена Львів» (вул. Стрийська, 199) – з 10:00 до 15:00.