В Києві з 22 липня усіх охочих будуть щеплювати вакциною Moderna

Із 22 липня всі охочі кияни та гості столиці зможуть щепитися від COVID-19 вакцинами CoronaVac/Sinovac Biotech та Spikevax Moderna. Про це інформує УНН з посиланням на пресслужбу КМДА.

Деталі

Така можливість буде доступною для мешканців столиці, які зареєструються на вакцинацію через сервіс helsi.me та прийдуть на щеплення у Центр вакцинації проти COVID-19 (МВЦ, проспект Броварський, 15). А з 23 липня — і в будь який пункт щеплень із тих, що розгорнуті на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги всіх без виключення районів столиці.

Директор Департаменту охорони здоров’я Валентна Гінзбург повідомила, що МОЗ офіційно відкриває 5-й етап вакцинації від COVID-19.

“Тож кожен із нас відтепер, незважаючи на належність до групи професійного або вікового ризику, може захистити себе від цієї хвороби. Для цього необхідно обрати найближчий пункт щеплення або Центр вакцинації у МВЦ, записатися на визначений час та щепитись”, — зазначила директорка Департаменту.

“Наразі Україна очікує на чергову хвилю пандемії. Досвід сусідніх країн свідчить, що, на жаль, нам цього не оминути. Тож давайте зробимо все можливе, щоб трагедія (а втрата життя, втрата близьких — це справжнє горе) торкнулася якомога менше родин киян. Давайте вакцинуватися, дотримуватися всіх протиепідемічних заходів і зустрічати новий спалах озброєними та максимально захищеними!” — закликала Валентина Гінзбург.

Додамо

Вакцинація проти коронавірусу в Україні триває з 24 лютого. За цей час принаймні одне щеплення зробили 2 778 377 людей, а повністю вакцинувалися — 1 501 291.

На перший чотирьох етапах в Україні щеплення пріоритетно робили медикам, освітянам, військовим, правоохоронцям, літнім людям, громадянам з тимчасово окупованих території, людям, які мають супутні захворювання.

За даними від уряду, на 12 липня Україна отримала понад 5,6 млн доз різних вакцин, зокрема 2,4 млн доз CoronaVac, майже 1,7 млн доз Comirnaty, та майже 1,6 млн доз AstraZeneca різних виробників. Також 18 липня Україна отримала 2 млн доз вакцини Moderna.