На Кіровоградщині вчетверо збільшать кількість пунктів вакцинації

У Кіровоградській області працюватиме 121 пункт вакцинації від коронавірусу. Це вчетверо більше ніж нині (на 21 липня – ред.). Про це під час брифінгу розповіла голова обласної адміністрації Марія Чорна. Центри масової вакцинації працюватимуть щодня, пункти щеплень облаштують в усіх поліклініках регіону.

Голова обладміністрації сказала, що нововведення дадуть можливість вакцинуватись максимальній кількості жителів сіл, селищ і міст області: ”Чим швидше ми наберемо критичну масу людей, які вакцинуються, тим більша ймовірність того, що зможемо уникнути введення локдауну і посилення протиепідемічних норм. Зокрема, це означатиме, що садки і школи працюватимуть у звичайному режимі”.

Директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко під час брифінгу в обласній адміністрації сказав, що кожен пункт щеплення працюватиме з одним видом вакцини. На щеплення, з його слів, можна записатись заздалегідь: ”Якщо людина попередньо записуватиметься на щеплення, вона одразу зможе обрати вакцину. Ми додали в перелік вакцин американську Moderna. Працюємо з AstraZeneca, Pfizer, CoronaVac”.

На 21 липня в області вакцинували 85728 людей, 29351 з яких отримали дві дози вакцини – додав Олег Рибальченко: ”Якщо говорити про темпи вакцинації (кількість вакцинованих на 100 тисяч населення – ред.), то ми вважаємо, що збільшення пунктів дасть можливість збільшити темпи щеплення. Нинішні середні показники у півтори тисячі щеплень на добу – недостатні”.

Що відомо Минулої доби коронавірус підтвердили у 4 жителів Кіровоградської області, одужали 2, смертей не зафіксували. Кіровоградщина отримала вакцину від коронавірусу Moderna. Першими нею щепитимуть колективи. Читайте також Через грозу та буревій у Кропивницькому на дороги падають дерева та електродроти. Знеструмлені більше 100 населених пунктів. На Кіровоградщині усувають наслідки зливи та буревію. Дощ, гроза, місцями град. На Кіровоградщині оголосили штормове попередження.