П’ята хвиля вакцинації від COVID-19 на Хмельниччині: Як і де можна отримати щеплення всім охочим

Про це повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ОДА.

Усі охочі жителі області, старші 18 років, іноземці, які мають посвідку на постійне проживання в Україні, особи, які подалися на статус біженця в Україні або вже отримали цей статус, можуть вільно вакцинуватись в Україні і зокрема, на Хмельниччині.

Записатися на вакцинацію можна до зручного пункту щеплення чи центру масової вакцинації. Контакти та адреси центрів у Хмельницькій області можна знайти на сайті "Все про вакцинацію від COVID-19" за посиланням, а також за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19. Наразі в області працює чотири центри вакцинації: у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Шепетівці та Волочиську. Від завтра вони працюватимуть щоденно. Незабаром також розпочне роботу центр у Старокостянтинові. Перелік за посиланням буде постійно оновлюватися.

Як отримати щеплення від COVID-19:

- Якщо вам відмовляють у вакцинації через нестачу вакцин, звертайтеся до Департаменту охорони здоров’я ОДА за телефоном: (0382) 79-50-32, 76-51-65.

- Якщо ви працівник охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, військовий чи працівник державних органів влади, зверніться до вашого роботодавця, щоб він сконтактував із регіональним координатором і вас вакцинували за місцем роботи, або оберіть найближчий пункт чи центр вакцинації. Контакти регіональних координаторів можна отримати в Департаменті охорони здоров’я ОДА.

- Колективи з понад 50 осіб, охочих щепитися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації за місцем роботи за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

- Якщо ви не можете самостійно пересуватися, викличте мобільну бригаду з вакцинації додому за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19 або за допомогою сімейного лікаря.

Важливо! Запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток "Дія" перестає працювати, адже тепер кожен охочий може записатися безпосередньо на саме щеплення.

Усі вакцини, які використовує Україна, ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя. Допоможіть записатися на щеплення від COVID-19 своїм близьким та зробіть це самі.

Нагадаємо, вакцинація по-повній: Центри вакцинації на Хмельниччині працюватимуть постійно.