У Києві почали вакцинувати препаратом Moderna

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сайт КМДА.

Так, з 22 липня у Центрі вакцинації проти COVID-19 (МВЦ, проспект Броварський, 15) всі охочі зможуть щепитися від COVID-19 вакцинами CoronaVac/Sinovac Biotech та Spikevax Moderna.

Така можливість буде доступною для мешканців столиці, які зареєструються на вакцинацію через сервіс helsi.me

З 23 липня – і в будь який пункт щеплень із тих, що розгорнуті на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги всіх без виключення районів столиці.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я Валентни Гінзбург, МОЗ офіційно відкриває 5-й етап вакцинації від COVID-19.

"Тож кожен із нас відтепер, незважаючи на належність до групи професійного або вікового ризику, може захистити себе від цієї хвороби. Для цього необхідно обрати найближчий пункт щеплення або Центр вакцинації у МВЦ, записатися на визначений час та щепитись", – сказала вона.

Також Гінзбург нагадала, що організовані колективи (від 50-ти осіб) можуть записатися на щеплення за номером контакт-центру МОЗ: 0 800 60 20 19. Після опрацювання заявки їм повідомлять, коли приїде мобільна бригада.

"Наразі Україна очікує на чергову хвилю пандемії. Досвід сусідніх країн свідчить, що, на жаль, нам цього не оминути", – сказала вона.

Чновниця закликала мешканців міста вакцинуватися і дотримуватися протиепідемічних заходів.