Шість випадків штаму коронавірусу "Дельта" виявили у лікарні в Києві

Шість випадків більш заразного штаму коронавірусу "Дельта" виявили в Олександрівській лікарні Києва. Хворі різного віку - від 21 до 73 років. Про це повідомили у міському Департаменті охорони здоров'я, передає УНН.

Цитата:

"В Олександрівській лікарні міста Києва первинним тестуванням виявлено 6 випадків COVID-19 штаму "Дельта". Дослідження проведені завдяки спеціально закупленим лікарнею саме для діагностування цього штаму реактивам. Наразі біоматеріал переданий для підтвердження в Київський міський лабораторний центр МОЗ України", - повідомили у департаменті.

Деталі

Директорка департаменту охорони здоров’я столиці Валентина Гінзбург розповіла, що люди, в яких виявлено Дельту різного віку — від 21 до 73 років.

За її словами, "наразі ми знаємо про штам "Дельта" більше не з практики, а із досвіду іноземних колег, з якими постійно спілкуються столичні лікарі". "Дельта" відрізняється високим рівнем контагіозності (заразливістю), коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим протіканням.

“Вакцинація. Це те слово, яке має стати для кожного... найважливішим, аж доки ви не щепитеся... Кожна вакцина, яка зареєстрована в Україні, з великою вірогідністю захистить Вас від смерті. Вакцинуйтеся", - вказала вона.