Головний медик Хмельниччини спростував інформацію міністра Ляшка про непрацюючі пункти щеплення

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на своїй сторінці у Фейсбуці негативно відгукнувся про організацію роботи пунктів щеплення в Україні загалом та на Хмельниччині зокрема, передає Depo.Хмельницький.

Посадовець зазначив, що на Хмельниччині з 80 пунктів щеплення працює тільки 28. "Люди скаржаться, що їм відмовляють у щепленні через брак вакцин. Це означає, що не всі люди, які хочуть вакцинуватися від COVID-19, можуть отримати щеплення. В першу чергу це удар по літніх людях та людях, яким супутні хвороби не дають можливості доїхати до найближчого центру масової вакцинації та отримати щеплення, тоді як саме ці люди і є групою ризику", – йдеться в дописі иіністра.

В департаменті охорони здоров'я Хмельницької ОДА вже відреагували на слова міністра Ляшка. У коментарі Суспільному директор департаменту Олександр Завроцький повідомив, що на Хмельниччині усі 80 пунктів щеплень від COVID-19 працюють та забезпечені вакциною достатньою кількістю вакцини для імунізації усіх охочих.

"Звідки у міністра взялася така інформація, я наразі не можу сказати, будемо розбиратися. Але наразі всі пункти працюють і забезпечені вакциною. А як працюють пункти це вже ідеологія керівників ПМСД. Задача департаменту охорони здоров'я – навчити фахівців, як правильно проводити щеплення тією чи іншою вакциною і забезпечити їх препаратами", – наголосив Завроцький.

Додамо, що у пунктах вакцинації роблять щеплення вакциною Coronavac та AstraZeneca.

Нагадаємо, в Хмельницькій бласті розпочався п’ятий етап вакцинації проти COVID-19.