На Тернопільщині людей щеплюють вакциною Moderna

Від сьогодні на Тернопільщині людей вакцинуватимуть препаратом Moderna. Про це розповіла начальниця обласного департаменту охорони здоров’я Ольга Ярмоленко.

За її словами, щеплення робитимуть в центрах масової вакцинації області, яких є 7. На Тернопільщину привезли 32 тисячі доз Moderna. Окрім цього, каже Ольга Ярмоленко, людей продовжують вакцинувати AstraZeneca, CoronaVac і Pfizer.

Цих вакцин є достатньо, щоб щепити всіх охочих. Про це розповіла начальниця департаменту.

Нагадаємо, вчора стартувала 5 хвиля вакцинації, під час якої щеплення від COVID-19 можуть отримати всі охочі. Для цього особам, які досягли повноліття, потрібно прийти в найближчий пункт вакцинації з паспортом і записатися на щеплення. Також в області продовжують вакцинувати організовані колективи від 50 осіб. Для щеплення цих колективів виїжджає мобільна бригада.

За вчора в області вакцинували понад 1 700 осіб. Про це розповіла регіональна координаторка вакцинації Марія Павельєва. За її словами, з початку вакцинальної кампанії в області щепили понад 100 тисяч осіб.

COVID-19 за минулу добу підтвердили в 9 жителів Тернопільщини. Також у двох осіб підтвердили одужання. Про це розповів епідеміолог обласного центру контролю хвороб Володимир Паничев. За його словами, летальних випадків за вчора не було. Загалом з початку пандемії COVID-19 підтвердили в понад 70 тисяч осіб, майже 69 тисяч з них вже видужали та 1204 людини померли.