Змінилися умови в’їзду до Словаччини й Молдови для українців

Українці зможуть подорожувати Словаччиною й Молдовою за новими умовами.

Латвія дозволила в’їзд українцям: умови

Про це повідомили в пресцентрі Державної прикордонної служби України.

Так, з 21 липня скасовано всі обмеження для в’їзду на територію Словаччини, а тому громадяни України зможуть подорожувати країною на загальних умовах, що діяли до карантинних обмежень.

Також громадяни України мають дотримуватися вимог, визначених Міністерством охорони здоров’я Словацької Республіки (пройти повний курс вакцинації або самоізоляцію).

Пресцентр Державної прикордонної служби України

З 19 липня жорсткішають умови для в’їзду на територію Республіки Молдова. У країні діятиме список країн з “червоної” і “зеленої” зон, який оновлюватимуть щотижня.

Туристи, які протягом останніх 14 днів перебували в країнах “зеленої” зони, повинні мати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус (не більш як за 72 години до перетину кордону) або будуть змушені пройти 14-денну самоізоляцію. Нічого з цього не потрібно громадянам, які пройшли повний курс вакцинації (не пізніше як за 14 днів), дітям до 6 років і людям, що прямують транзитом територією Молдови.

Туристи з “червоної” зони зобов’язані пройти 14-денну самоізоляцію, окрім тих, що пройшли повний курс вакцинації, а також дітей до 6 років і громадян, що прямують транзитом територією Молдови.

Особи, які будуть знаходитися на самоізоляції в Молдові, зможуть її завершити після 7-го дня у випадку здачі ПЛР-тесту на COVID-19, результат якого буде негативним.

Пресцентр Державної прикордонної служби України

Варто зазначити, що документ про пройдений курс вакцинації, негативний результат ПЛР-тесту або довідка про наявність антитіл до коронавірусу повинні бути англійською, румунською, французькою, італійською, німецькою або російською мовами.

При плануванні подорожей до Словацької Республіки та Республіки Молдова з усіма правилами, які діють при перетинанні кордону, радимо ознайомлюватися на офіційних ресурсах державних органів цих країн.

Пресцентр Державної прикордонної служби України

До слова, з наступного тижня Фінляндія відкриває кордони для українців.

Нагадаємо, раніше для громадян України відкрила свої кордони Словенія.

Крім того, портал Helsi.me оприлюднив список країн куди можуть подорожувати українці, які щеплення вакциною CoronaVac.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.