У столиці вагітна на 28-му тижні вакцинувалася проти коронавірусу

Киянка Ірина Адрейців на 28-му тижні вагітності, зробила щеплення проти СOVID-19.

Про це жінка написала в Facebook.

За її словами, багатьом майбутнім мамам відмовляють у вакцинації. Хоча вагітність не є протипоказом.

"Бачила пости вагітних про те, що мобільні бригади їм відмовляють без жодних на те вагомих підстав (радянські страхи, невігластво, не знаю, що ще в переліку причин у головах таких медиків). Тому їхала на щеплення, озброївшись лінками і рекомендаціями нашої Національної групи експертів з питань імунопрофілактики", - йдеться в дописі.

Ірина вирішила зробити щеплення, аби захистити себе та малюка.

"Елементарно - боюся їхати нещепленою в пологовий і вернутися звідти не лише з дитиною, і - хочу захистити себе і свого малюка", - написала жінка.

Киянка зробила першу дозу Pfizer . І наразі почуває себе добре.

" ЖОДНИХ побічних реакцій особисто в мене не було. Навіть 37 температури. Ми навіть сміялися, що мені плацебо вкололи", - пише жінка.

До слова, в кінці допису вона наводить пункт зі статті біологині та меджурналістки про вагітність і ковід.

Там йдеться про те, що Резолюція Американського коледжу гінекологів та акушерів (ACOG, провідна організація, що опікується жіночим здоров’ям в США) та CDC (Центри контролю захворюваності), теж у США, каже: вагітним слід вакцинуватися, щойно випаде їхня черга. Ці установи декларують, що загрози немає і вакцинація вагітним показана та виправдана.

Нагадаємо, раніше в МОЗ заборонили вакцинувати препаратом CoronaVac від Sinovac Biotech вагітних і жінок, які вигодовують немовлят грудним молоком.