Стало відомо, де у Києві можна щепитися вакцинами CoronaVac/Sinovac Biotech та Spikevax Moderna

Директорка Департаменту охорони здоров’я Валентна Гінзбург повідомила, що МОЗ офіційно відкриває 5-й етап вакцинації від COVID-19 в Україні. У столицю завезли новіе партії вакцин.

Директорка Департаменту охорони здоров’я Валентна Гінзбург розповіла, що з 22 липня можна щепитися від COVID-19 вакцинами CoronaVac/Sinovac Biotech та Spikevax Moderna. Потрібно зареєструються на вакцинацію через сервіс helsi.me та прийти на щеплення у Центр вакцинації проти COVID-19 (МВЦ, проспект Броварський, 15). 23 липня можна щепитися в будь-якому пункті щеплень із тих, що розгорнуті на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги всіх без виключення районів столиці. Вакцинуватися зможуть всі очохі не зважаючи на вікові групи.

Нагадаємо, Київська міська прокуратура повідомила, що працівники двох туристичних компаній пропонували своїм клієнтам підроблені довідки про негативний тест на COVID-19, начебто виданих одним зі столичних медичних закладів. Раніше повідомлялося, що вакцини від коронавірусної інфекції COVID-19 втратили ефективність проти штаму "Дельта".