У Києві виявили шість випадків коронавірусного штаму Дельта

В Олександрівській лікарні діагностували 6 випадків зараження дельта-штамом інфекційного захворювання COVID-19. Ідентифікація штаму була проведена при первинному тестуванні пацієнтів.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров'я КМДА в четвер, 22 липня. Відзначається, що діагностика була проведена завдяки реактивам, які закупили спеціально для "Олександрівки".

Біоматеріал відправлений до Київського міського лабораторного центру МОЗ України для підтвердження попередньої ідентифікації. Також стало відомо, що заражені "дельтою" виявилися пацієнти у віці від 21 року до 73 років. У департаменті зазначили, що київські лікарі л даному штамі поки керуються досвідом колег з-за кордону, через те, що в Україні практики у них такої ще не було.

Крім того, в департаменті охорони здоров'я звернули увагу на високу контагіозність (заразність) коронавірусу SARS-CoV-2 дельта-штаму. Інкубаційний період виражений своєю короткочасністю. Також наголошується, що перебіг хвороби більш агресивний, ніж перебіг при зараженні інших трьох, попередніх, штамах.

Раніше повідомлялося, що вакцини від коронавірусної інфекції COVID-19 втратили ефективність проти штаму "Дельта". ВООЗ попередила про загрозу нового штаму, ймовірно, більш загрозливого.

Також повідомлялося, що в рамках ініціативи COVAX в Україні 18 липня доставили понад два мільйонів доз вакцини Moderna. Що відомо про цей препарат, читайте далі.