У Києві виявили нові випадки зараження COVID-19, штам «Дельта»

Шестеро пацієнтів Олександрівської лікарні м. Києва захворіли на коронавірусну інфекцію, штам «Дельта».Інфікування підтверджено первинним тестуванням у лікарні завдяки спеціально закупленим реактивам. Наразі біоматеріал переданий для підтвердження в Київський міський лабораторний центр МОЗ України.

Про це повідомляється на офіційній сторінці департаменту охорони здоров'я Київської міської ради у Фейсбук, передає PR.UA.

Люди, в яких виявлено захворювання, різного віку – від 21 до 73 років. Як зазначається, штам «Дельта» відрізняється високим рівнем контагіозності (заразливістю), коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим протіканням у порівнянні з іншими штамами коронавірусу.

«Кожна вакцина, яка зареєстрована в Україні, з великою ймовірністю захистить вас від смерті. Вакцинуйтеся! Зробіть це заради себе та близьких, які будуть потерпати від того, що ви страждаєте від хвороби, або взагалі не зможете з нею впоратися, попри всі зусилля лікарів!» - закликає директорка департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург. Зазначимо, що про штам «Дельта» світова спільнота заговорила в жовтні 2020 року. Тоді його виявили на території Індії. В Україні перші випадки інфікування були зафіксовані в червні 2021 року.

Як повідомляв раніше PR.UA, в Маріуполі відкрили другий Центр масової вакцинації.

Світлина з відкритих джерел