На вибір CoronoVac або Spikevax: Кличко закликав охочих щепитися проти COVID-19 та реєструватися у Helsi

Віталій Кличко заявив, що від сьогодні у столиці вакцинувати проти COVID-19 будуть усіх охочих. Для участь у цій процедурі необхідно реєструватися у сервісі Helsi.

Вакцини є на вибір – CoronoVac/Sinovac Biotech або Spikevax Moderna. Щеплюватися можна в Центрі вакцинації, що працює на базі МВЦ. Про це 22 липня повідомив очільник столиці.

Він нагадав, що Київ – лідирує за темпами вакцинації в Україні. Загалом від початку вакцинальної кампанії у столиці зробили майже 653 тисячі щеплень. Із них першу дозу вакцини вже отримали 434,5 тисячі людей.

Віталій Кличко закликав всіх киян подбати про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких. Він нагадав, що щеплення знизить ризики у разі захворювання. Україна вже готується до нового сплеску посилення хвороби восени. Нові штами коронавірусу також здатні спровокувати госпіталізацію, але з меншими наслідками для пацієнта.

ASPI news повідомляло, у Києві з 22 липня усіх охочих щеплюють вакцинами CoronaVac та Spikevax. Україна розробляє три вакцини проти COVID-19.