На Миколаївщині людей щеплять чотирма типами вакцин

22 липня в області додатково відкрили 12 центрів масової вакцинації, одночасно з якими працюють пункти щеплень. Дефіциту вакцин немає. Про це розповіли під час спільного брифінгу голова Миколаївської ОДА Віталій Кім та міський голова Олександр Сєнкевич.

"У нас сьогодні (22 липня – ред.) в Миколаєві наявні чотири типи вакцин. Astrazeneca (Італія) 2540 доз вони призначені для того, щоб вакцинувати 2-й етап вакцинації. Тобто перший етап Astrazeneca не щеплять. Далі Coronavac 6300 доз на пунктах щеплень для неорганізованого населення. Pfizer 5880 доз – це організовані колективи та центри масової вакцинації населення. Та Moderna (Іспанія) 17550 доз це для всього населення", – розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Спікери додали, що тепер охочим вакцинуватися не потрібно записуватись в додатку "Дія". Це можна зробити або в медичному закладі, або у свого сімейного лікаря. Ревакцинація здійснюється у такі терміни: Astrazeneca – через 12 тижнів, Coronavac – через 28 днів, Pfizer – 21 день, Moderna – 28 днів. Останню область отримала 21 липня у кількості 40 тисяч доз. Наступна партія іспанської вакцини очікується через три тижні.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Миколаїв у Viber