У серпні може зрости кількість захворілих на COVID-19 — Мостепан

Головна лікарка 4 лікарні Києва Тетяна Мостепан припускає, що у серпні може зрости кількість захворілих на коронавірус, а відповідно й госпіталізацій.

Про це вона розповіла в етері Громадського радіо.

«Я закликаю вакцинуватися, якщо пройшло понад 6 місяців після хвороби на коронавірус. Зараз все «притихло», ми не бачимо такої масової захворюваності та госпіталізацій, але пригадаймо минуле літо, коли теж було все «тихо», і ми сподівалися, що така ж ситуація буде у вересні. Проте вже у середині серпня кількість госпіталізацій, тому думаю, навряд це літо стане виключенням, до того ж що штам «Дельта» більш заразний. Додайте сюди відпустки українців у Турцію та Єгипет, і зараз усі будуть повертатися, сумніваюся, що воно не скажеться на цифрах кількості госпіталізованих», – каже Мостепан.

Лікарка закликала вакцинуватися від коронавірусу, адже, за її словами, поки не було вакцинованих людей, які у тяжкій формі переносили б штам «Дельта». Також Мостепан порадила загартовувати імунітет – більше гуляти, правильно харчуватися, а також – носити маски у приміщеннях та зберігати дистанцію.

«Вакцинування – це не 100% гарантія, що людина не захворіє, проте це гарантія того, що вона перенесе коронавірус у більш легкій формі», – додала лікарка.

Раніше повідомлялося, що в Олександрівській лікарні Києва первинним тестуванням виявлено 6 випадків COVID-19 штаму Delta. Люди, в яких виявили штам, різного віку – від 21 до 73 років.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS