Що в 11 разів збільшує ризик смерті від COVID-19, розповіли вчені

Коронавірус продовжує заражати людей по всьому світу, в деяких випадках це відбувається повторно. Інфекція і раніше забирає життя людей, при цьому ризик смерті від COVID-19 може бути збільшений у кілька разів За даними дослідження американських Центрів з контролю і профілактики захворювань США (CDC), при зараженні коронавірусом невакциновані вмирають в 11 разів частіше, ніж щеплені. Про це повідомляє газета The Hill, в розпорядженні якої є дані про виконану роботу.

Всього в експерименті взяли участь 600 тис. чоловік, що заразилися COVID-19. З'ясувалося, що ті, хто не зробив щеплення, в більш ніж 10 разів частіше потрапляли до лікарні з важкими формами захворювання. Крім того, ті, хто не пройшли вакцинацію, в 4,5 рази частіше заражаються коронавірусом.

"CDC продовжить робити все, що в наших силах, щоб збільшити показники вакцинації по всій країні, працюючи з місцевими громадами і довіреними посланниками, а також надаючи консультації з питань впевненості в вакцинах, щоб люди мали інформацію, необхідну для прийняття усвідомленого рішення ", - розповіла директор CDC Рошель Валенська.