17 випадків захворювання на коронавірус виявили за добу на Полтавщині

11 вересня на Полтавщині виявили 82 випадки інфікування коронавірусом. В Україні 2 196 людей отримали позитивні результати тестів на коронавірус. Про це повідомляють на сайті Міністерства охорони здоров’я.

За даними обласного лабораторного центру, які опублікували на офіційній сторінці Полтавської ОДА у Facebook, 11 вересня лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом на 65 менше, ніж днем раніше. Нові випадки захворювання виявили у Полтавському, Лохвицькому, Новосанжарському, Гадяцькому, Решетилівському районах.

За увесь період пандемії коронавірус на Полтавщині підтвердили у 79 715 людей. Одужали за увесь час 76 946 людей, а летальних випадків — 1 892. Нині від COVID-19 продовжують лікування 877 жителів регіону.

Що відомо:

На Полтавщині на 15% збільшилися кількість інфікованих коронавірусом, розповів Суспільному повідомив завідувач відділення обласного лабцентру Андрій Байбарза. Нині на Полтавщині центри масової вакцинації діють у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Горішніх Плавнях. На Полтавщині за добу роблять від 300 до 400 ПЛР-тестів на коронавірус та понад 200 тестів методом ІФА, розповів Суспільному завідувач відділення обласного лабораторного центру Андрій Байбарза.