Британія відмовляється від запровадження паспортів вакцинації

Паспорт вакцинації не вимагатимуть для входу в нічні клуби, кінотеатри та спортивні майданчики

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосить наступного тижня, що уряд відмовляється від планів запровадження паспортів вакцинації для входу в нічні клуби, кінотеатри та спортивні майданчики. Про це пише The Times, передає «Європейська правда».

У вівторок прем'єр оголосить про плани спробувати зберегти контроль над COVID-19 протягом зими. Компанії, які вже вимагають підтвердження вакцинації, зможуть продовжити роботи це й надалі, але новий «набір інструментів» заходів буде вводити носіння масок і віддалену роботу тільки в тому випадку, якщо показники захворюваності виростуть.

Оголошення також ознаменує початок урядової програми додаткової вакцинації, і цієї осені мільйони людей отримають третю дозу. Міністри також готуються відмовитися від системи «світлофора» і будуть однаково ставитися до країн зеленого і жовтого списків. Червоний список залишиться.

Раніше повідомлялося, що вакцинація проти COVID-19 позитивно впливає на психічне здоров’я. Навіть після однієї дози ймовірність виникнення важкої депресії знизилась на 15%.