Британія відмовиться від паспортів вакцинації

Влада Великої Британії не запроваджуватиме паспорти вакцинації, необхідні для входу в нічні клуби, кінотеатри та спортивні майданчики.

Як повідомляє The Times, про відмову від цієї схеми обов'язкової сертифікації прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон оголосить 14 вересня.

Зазначається, що відмовитися від паспортів вакцинації британський уряд вирішив після того, як вчені заявили, що вакцинація стане ефективним захисту від зимової хвилі пандемії.

Міністр охорони здоров'я та соціальних справ Британії Саджид Джаві зазначив, що йому не подобалася ідея запровадження паспортів вакцинації. Він сподівається, що ця пропозиція в уряді "не буде мати продовження". Також він повідомива про намір добиватися відмови від ПЛР-тестів, які вимагають від британців після повернення з інших країн.

Що відомо У травні Британія одна з перших країн Європи запровадила паспорти вакцинації. Велика Британія дозволила використання препарату на основі моноклональних антитіл Ronapreve для лікування COVID-19. У серпні Агентство з контролю за лікарськими засобами та виробами медичного призначення Великої Британії дозволило вакцинувати проти коронавірусу дітей від 12 років препаратом Moderna. Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!