Майже 1,5 тисячі ізраїльтян після повернення з України отримали позитивний тест на коронавірус

Про це пише ізраїльська газета Haaretz.

Так, за вихідні в Ізраїль повернулися 1 713 людей, які отримали позитивний тест на коронавірус. З них 1 439 людей повернулися з України.

Крім того, понад 200 ізраїльтян після повернення з паломництва в Україні намагалися використати підробний тест на коронавірус. У декого з них зрештою виявили цю інфекцію.

Святкування в УманіЗа даними Національної поліції, у цьому році до Умані здійснили паломництво понад 30 тисяч людей. Представники однієї з течій юдаїзму — брацлавські хасиди — приїздять до Умані, бо в місті розташована могила засновника цієї течії — рабина Нахмана з Брацлава. А роблять вони це на новий рік за юдейським календарем. Цьогоріч це було 6-8 вересня.

Хасиди вважають своїм обов'язком хоча б раз у житті побувати на могилі цадика Нахмана. Вони також вважають, що якщо зустрінуть юдейський Рош га-Шана біля його могили, наступний рік буде щасливим для них.

COVID-19 в ІзраїліЧерез релігійні святкування в Ізраїлі знову почала зростати кількість випадків коронавірусу. Хоча ще наприкінці серпня, коли в країні стала доступна третя доза вакцини, там ситуація покращувалася.

Однак кількість смертей від ускладнень захворювання продовжує скорочуватися й зараз. В Ізраїлі вже вакцинували понад 60% населення. Зокрема, майже три мільйони людей уже отримали третю дозу препарату.

З початку пандемії у цій 9-мільйонній країні виявили понад 1,1 мільйона випадків коронавірусу. 7,3 тисячі людей померли від ускладнень захворювання.