Меркель закликала співвітчизників вакцинуватися від COVID-19

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Ще ніколи не було простіше зробити щеплення. Це ніколи не було швидше... Я прошу вас: бережіть себе та інших. Зробіть щеплення», - звернулась Меркель до населення.

Вона нагадала, що в Німеччині захворіли на вірус понад 4 млн людей і понад 90 тисяч з них людей померли від нього – «цифри, які символізують величезні страждання та глибокий смуток». Окрім того, багато громадян страждають від тривалих наслідків захворювання.

Глава уряду назвала чудовим те, що понад 55 мільйонів людей у ​​ФРН вирішили на користь вакцинації і понад 50 мільйонів з них уже повністю вакциновані.

«Це величезний успіх», - підкреслила вона.

Водночас політик звернула увагу на збільшенні кількості нових інфікувань і що переважна більшість пацієнтів, які госпіталізовані або лікуються у відділенні в інтенсивній терапії, не вакциновані. Масова вакцинація потрібна для того, щоб добре пережити осінь і зиму, - заявила Меркель.

У рамках Тижня щеплення кожен може отримати вакцину без попереднього запису та безкоштовно. Щеплення проводитиметься скрізь: у трамваях, магазинах, на футбольному полі, в мечетях тощо.

У такий спосіб влада сподівається заохотити більше людей до вакцинації, яка останні місяці проходить досить повільно. Експерти вважають, що для створення колективного імунітету частка вакцинованих має складати не менше 80%. У ФРН повністю вакциновані наразі 62%.