Кількість нових випадків COVID-19 у китайській провінції Фуцзянь подвоїлася за добу

У неділю в Китаї було виявлено 22 нових інфікованих СOVID-19 усередині країни, повідомив у понеділок Держкомітет охорони здоров'я КНР.

Раніше стало відомо про новий осередок зараження коронавірусом усередині країни, яким стала східна провінція Фуцзянь. Держкомітет охорони здоров'я КНР повідомив напередодні, що 19 внутрішніх випадків зараження були зафіксовані в суботу в місті Путянь і один - у місті Цюаньчжоу провінції Фуцзянь. У неділю в Путянь кількість таких випадків збільшилася на 15, Цюаньчжоу - на шість, один випадок зафіксовано в місті Сямені.

Уряд Путянь на брифінгу в неділю повідомив, що, за результатами попередньої перевірки, спочатку вірус був завезений з-за кордону. Особливістю стало те, що інфекція була діагностована у людини тільки через 38 днів після того, як вона в'їхала на територію країни.

Епіцентрами поширення вірусу стали місцева взуттєва фабрика і середня школа. Тести на коронавірус у школярів дали численні позитивні результати у дітей віком 12 років і молодше.

У серпні центром поширення інфекції всередині країни стало місто Нанкін провінції Цзянсу, де джерелом стали робочі місцевого аеропорту, які займалися прибиранням авіалайнерів, прибулих з-за кордону.

Загалом за неділю в Китаї виявлено 49 нових інфікованих, 27 із них прибули з-за кордону.

З початку пандемії в Китаї зафіксовано 95 тис. 248 випадків СOVID-19, від пов'язаних з ним захворювань померли 4 тис. 636 осіб.