На Прикарпатті медики зареєстрували 41 новий випадок захворювання на СOVID-19

За минулу добу на Івано-Франківщині медики зареєстрували 41 новий випадок захворювання на СOVID-19. Про це повідомили в Івано-Франківському обласному центрі контролю та профілактики хвороб у Facebook.

Найбільше жителів захворіли в Івано-Франківському, Надвірнянському та Коломийському районах, 13, 17 і 8 відповідно. Від початку пандемії коронавірус зафіксували у 88 791 прикарпатців.

Одужання від СOVID-19 за добу медпрацівники підтвердили 27 прикарпатцям. Загалом коронавірусну хворобу подолали 85 498 жителів області.

За минулу добу на Івано-Франківщині не зафіксували летальні випадки з діагнозом "коронавірусна інфекція". Всього від початку захворювання на Прикарпатті медики зареєстрували 2 141 смерть від COVID-19.

Упродовж 11 вересня від COVID-19 в Івано-Франківській області медики імунізували 1 820 людей. Про це свідчать дані на сайті Ради національної безпеки і оборони України.

Читайте також

На Івано-Франківщині медики зареєстрували 58 хворих зі штамом коронавірусу "Дельта" Таксі та кіно: як прикарпатців мотивуватимуть вакцинуватися проти COVID-19 з 10 вересня "Фіксуємо збільшення кількості ушпиталених пацієнтів з COVID-19". Репортаж із лікарень Франківська На Івано-Франківщині у центри масової вакцинації привезли Pfizer для щеплення першою дозою Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини