У Грузії відновив роботу громадський транспорт, зупинений раніше через COVID-19

Після місячної перерви громадський транспорт в п’яти великих містах Грузії — Тбілісі, Батумі, Руставі, Кутаїсі та Зугдіді відновив роботу. Про це УНН повідомляє з посиланням на “Новости-Грузия”.

Деталі

Відомо, що рішення про відновлення руху транспорту було прийнято міжвідомчою координаційною радою по боротьбі з коронавірусом при прем’єр-міністрі Грузії 7 вересня. З сьогоднішнього ранку пасажирів почали обслуговувати метро, мікроавтобуси та автобуси, а також канатні дороги. Проте правила проїзду залишилися колишніми.

Цитата

“Правила проїзду залишаються колишніми — пасажирів не будуть пускати до транспорту без масок, обов’язкове дотримання соціальної дистанції. Влада обіцяє суворо контролювати дотримання заходів безпеки”, — сказано у повідомленні.

Нагадаємо

Громадський транспорт припиняв працювати в Грузії вже чотири рази за час пандемії. Спочатку цей захід діяв з березня по травень 2020 року. Також довелося призупинити роботу метро, ​​автобусів і мікроавтобусів з листопада 2020 року по лютий поточного року, а потім і навесні — з 3 по 13 травня. На цей раз через різке погіршення ситуації з коронавірусом робота муніципального транспорту у великих містах була зупинена з 14 серпня.