"На нас чекає жорсткий карантин": Міський голова Львова розповів про можливе введення локдауну

На Львівщині, і зокрема у Львові, стрімко зростає кількість хворих на коронавірус. Якщо ще місяць тому у медзакладах перебувало 30-40 хворих на COVID-19, то сьогодні ця цифра доходить до 200. Про це під час ефіру на радіо "Люкс FM" заявив міський голова Львова Андрій Садовий, пише Depo.Львів.

Міський голова Львова розповів про зростання захворюваності на коронавірус у місті та закликав мешканців дотримуватись карантинних норм, дбати про власне здоров’я.

"Зараз ми перебуваємо в "зеленій" зоні, але якщо ви подивитесь динаміку, то будете подивовані. Місяць тому в лікарні швидкої медичної допомоги було 30 хворих з коронавірусом, а сьогодні в цьому медичному закладі – близько 200 таких пацієнтів. Якщо така динаміка буде зберігатись впродовж наступного місяця, то на нас чекає жорсткий карантин. Впродовж літа зберігалась спокійна ситуація, люди розслабились, перестали носити маски і зберігати дистанцію. Зараз ми спостерігаємо ріст. Якщо ми не будемо любити себе і дотримуватись всіх карантинних обмежень, то будемо масово хворіти. Велике прохання до всіх бути мудрими і дбати про себе", – сказав мер Львова.

Нагадаємо, за останніми даними МОЗ, динаміка госпіталізацій вийшла за межі "зеленої" зони у чотирьох областях. Мова йде про Волинську, Львівську, Одеську і Тернопільську області. Зокрема згідно з даними МОЗ, на Львівщині за останні три дні динаміка рівня госпіталізації складала від 62,4 до 72,3%, при максимумі 50% для "зеленої" зони.