У Маріуполі утилізують тисячу доз вакцини Moderna, ця вакцина більше поставлятися не буде

Через три дні в маріупольських прищепних центрах - 16 вересня закінчується термін придатності вакцини від коронавірусу Moderna.

Як розповів PR.UA керівник департаменту охорони здоров'я Маріупольської міськради Андрій Ремпель, в нашому місті першу дозу цієї вакцини отримали 10,5 тисячі городян. З них другою дозою вакцинувалися 9,5 тисячі осіб. Залишилася 1 тисяча доз вакцини, термін придатності якої закінчується 16 вересня.

«Moderna після розморожування може зберігатися не більше 30 днів, її треба використати протягом цього часу - до 16 вересня, - пояснив Андрій Ремпель. - Ми закликаємо всіх, кому необхідно отримати другу дозу цієї вакцини, прийти в медико-санітарні центри, в пункти масової вакцинації - Порт-Сіті і Мультіцентр в Лівобережному районі».

За його словами, деякі з вакцинованих перший раз некоректно або неправильно вказали свої номери телефонів і тому медики не можуть з ними зв'язатися.

Всіх маріупольців, які отримали перше щеплення цією вакциною медики закликають терміново прийти і вакцинуватися вдруге. Тим більш, що Moderna поставлятися в Маріуполь вже не буде!

Як раніше розповідав PR.UA, через те, що школярі захворіли коронавірусом, в Маріуполі на карантин закрили два класи.

Фото Аліни Комарової