Одна школа на Буковині пішла на карантин через COVID-19

У Мамалигівській громаді в одного із представників керівного складу школи підтвердили COVID-19. Через це ціла школа змушена була піти на карантин.

Про це кореспонденту ІА АСС розповіла заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

«Із початком навчального року у нас уже є зафіксовані випадки COVID-19 серед учнів та студентів. Зокрема, у кількох студентів ЧНУ ПЛР-дослідження підтвердило коронавірус і тому кілька груп пішло на самоізоляцію. Маємо і в школах Чернівців та області випадки, коли на самоізоляцію перевелися окремі класи. Також є ситуація у Мамализькій територіальній громаді, коли вся школа пішла на самоізоляцію. Там першого вересня підтвердився COVID-19 в одного із представників управлінської ланки школи. Контактними були практично усі вчителі закладу, тому вся школа пішла на карантин», - сказала Гусак.

Наші новини є у Facebook

За її словами, останні дні і тижні вакцинальна кампанія в Чернівецькій області зосередилася в основному на щеплення педагогів. І менш, ніж за тиждень удвічі зросла кількість шкіл, в яких понад 80% персоналу вакцинувалися від COVID-19.

«Розуміємо, що наразі у пріоритеті є школи, яким не вистачає до 80-відсоткового показника кілька позицій. Саме з ними ми зараз найбільше працюємо. Адже це дасть можливість розуміти, що діти ходитимуть до школи у «жовтій» та інших зонах», - додала заступниця голови ОДА.

Згідно з оновленими даними інформаційної панелі COVID-19, із 377 шкіл області у 152 закладах вакцинувалося більше 80% персоналу.