На Рівненщині спостерігається тенденція до росту рівня госпіталізації хворих з COVID-19

Про локдаун на Рівненщині говорити рано. Про це йшлося сьогодні, 13 вересня, на онлайн-брифінгу у Рівненській облдержадміністрації.

За словами першого заступнитка голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Подоліна, рівень захворюваності на COVID-19 у нас в області зростає, проте конкретну дату локдауну називати рано.

Це питання державне, і ставитиме його державна комісія ТЕБ та НС. Ми можемо впливати на це, адже мова йде про захворюваність людей, втрату людей, малого і середнього бізнесу. Це не потрібно ні людям, ні власникам бізнесу, взагалі нікому на території України. Уряд продовжив карантин до 1 жовтня. При цьому носіння масок у громадських місцях не відмінено, - наголосив Сергій Подолін.

За словами директора департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення ОДА Олега Вівсянника, сьогодні в області спостерігається тенденція до росту захворюваності та рівень госпіталізації хворих з COVID-19. У порівнянні з минулим тижнем мова йде про ріст у два рази.

Сьогодні в області вакциновано 229006 осіб. З них 126169 - першою дозою, 102837 - двома дозами. Ситуацію ми контролюємо та маємо резерв для надання медичної допомоги, - каже Олег Вівсянник.

До слова,закрити для навчання в режимі офлайн у випадку запровадження жовтої карантинної зони можуть чимало навчальних закладів області.Тим часом від коронавірусуна Рівненщині продовжують вакцинувати дітей.