Заповітні 80% близько. Як щеплюються освітяни в Києві і чи є результат

Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, 4 з 10 районів міста мають 80% вакцинованих працівників шкіл, ще 4 – майже досягли цієї цифри, а ще 2 райони нарощують темпи вакцинації та вийдуть на необхідний показник на наступному тижні.

Чиновник каже, що за майже два тижні навчання у столиці утримується один з найменших темпів розповсюдження COVID-19 у закладах освіти, що стало можливим саме завдяки масовій вакцинації та дотриманню карантинних обмежень. Реальна захворюваність серед педагогічного складу в школах наразі складає менше ніж 0,1%, а серед учнів – 0,004%. Тенденції до пришвидшення розповсюдження захворюваності поки немає. Ми сподіваємося, що зможемо пройти навіть пік захворюваності без закриття шкіл у цьому році”, – зазначив Валентин Мондриївський. Читайте також: Студенти-медики запустили флешмоб: агітують вакцинуватися

Як повідомляв “ВК”, Кабмін змінив правила роботи навчальних закладів в умовах карантину. Відтепер у разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної небезпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу, не тільки вчителів. Наразі в Україні немає жодної школи, де щепили стільки працівників шкіл. Найбільші показники вакцинації на Київщині і Житомирщині. Щоб пришвидшити процес, у столичному регіоні вирішили щеплювати вчителів прямо у школах.