Нові COVID-обмеження: стало відомо, коли Україна перейде в "жовту" зону карантину

Рішення про перехід України в "жовту" зону карантину, найімовірніше буде ухвалено вже на цьому тижні на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

"Рішення комісії має бути гармонізованим зі змінами до постанови 1236, які регулюють обмеження або порядок роботи тих чи інших зон. Рішення про введення або перехід в іншу зону приймає виключно комісія. Таке рішення, найімовірніше, буде на цьому тижні", - запевнив Кузін.

Кузін наголосив, що будь-які зміни в роботі держустанов, бізнесу або громадян, набирають чинності через сім днів після їх затвердження. Зазначимо, в Україні за минулу добу, 13 вересня, зафіксовано 3 332 нових підтверджених випадки COVID-19, крім того різко підвищилися показники смертності. У понеділок від ускладнень коронавірусної інфекції померли 97 осіб.

ASPI news раніше повідомляло, що у МОЗ анонсували запровадження нового локдауну восени 2021 року. Також головний санітарний лікар Ігор Кузін пояснив, скільки часу українці будуть змушені носити маски.