У ХОДА визнали провал темпів вакцинації від COVID-19 у Харківській області

У Харківській області темпи вакцинації не високі, оскільки населення тільки зараз усвідомило її необхідність для боротьби з коронавірусом. Проте в області вже є попит на щеплення проти COVID-19.

Про це заявив глава департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Максим Хаустов, передають кореспонденти Новини.LIVE Kharkiv.

Вакцинація в Харківській області

"Мене не влаштовує той темп, який зараз є. Я хочу, щоб він був швидше. Мене буде влаштовувати, якщо кількість дорослого населення буде вакциновано, як мінімум 90%. Ми намагаємося це зробити", - сказав Хаустов.

Чиновник пояснив низькі темпи вакцинації, тим що жителі тільки зараз усвідомили необхідність вакцинації.

"Не встигаємо чому, тому що жителі міста та області починають зараз тільки розуміти, що основний захист від захворювання - це вакцинація і тому є попит", - уточнив Хаустов.

Боротьба з COVID-19 на Харківщині

Харківська область стоїть на другому місці в списку регіонів з найбільшою кількістю нових хворих коронавірусом за добу. Станом на 14 вересня, На COVID-19 захворіли ще 260 жителів Харківщини.

Рівень захворюваності на коронавірус на Харківщині значно вище норми. При базовому показнику 75 хворих на 100 тисяч населення, в Харківській області цей показник склав 106 пацієнтів.

У Харківській області понад 50% співробітників шкіл вакциновані від COVID-19. При цьому є класи, які відправлені на карантин через нових хворих на коронавірус.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Facebook Новини.LIVE Kharkiv