Три нових центри вакцинації з'явиться в Харкові. Адреси

14 вересня повідомили про відкриття нового центру вакцинації на Олексіївці, який запрацює незабаром. Також з'являться пункти в центрі міста.

Про це заявив голова Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Максим Хаустов, передають кореспонденти "Новини.LIVE Kharkiv".

Де відкриються нові центри вакцинації у Харкові?

Один центр запрацює найближчим часом в районі Олексіївки. Ще два планують відкрити на вулиці Пушкінській і на території ринку "Барабашово".

Зараз також працюють два пункти вакцинації в двох великих торгових центрах. Один пункт функціонує в ТРЦ "Нікольський" (вулиця Пушкінська, 2-а), другий же працює у "Французькому бульварі" (вулиця Академіка Павлова, 44-б). У ХОДА також вивчають питання про те, щоб відкрити нові центри в інших торгово-розважальних центрах Харкова.

"Ми вивчаємо попит і будемо далі відкривати, якщо буде попит", — говоривши Максим Хаустов.

Ситуація з COVID-19 у Харкові та області

На Харківщині відсоток вакцинації серед співробітників шкіл подолав поріг у 50%. Також спостерігаються окремі класи, які пішли на карантин через спалах коронавірусу.

Якщо в Харківській області посилять карантин, 39 шкіл не переведуть на "дистанціонку". У них вже вакциновано понад 80 % персоналу.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Facebook Новини.LIVE Kharkiv