Путін ㅡ на самоізоляції. У його оточення підтвердили зараження коронавірусом

Про самоізоляцію Путіна повідомили на сайті Кремля. Пізніше і сам президент РФ розповів про своє рішення піти на карантин.

Путін зазначив, що коронавірусом заразилися кілька людей з його найближчого оточення, зокрема чоловік, який працює з ним «у безпосередній близькості». За словами Путіна, ця людина вже була вакцинована, але у неї впали титри антитіл.

«Він ревакцинувався, судячи з усього, запізно. Через три дні після ревакцинації він захворів. Я напередодні спілкувався з ним дуже близько цілий день. Це природний експеримент: подивимося, як реально спрацює на практиці "Супутник V". Тому що титри у мене високі. Сподіваюся, що все буде так, як повинно бути, і "Супутник" покаже свої високі параметри щодо захисту від COVID-19», ㅡ розповів Путін.

Речник президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що сам Путін «абсолютно здоровий». Після ухвалення рішення про самоізоляцію Путін заявив, що відкладе свою поїздку до Таджикистану. Хоча напередодні провів кілька очних зустрічей, зокрема з президентом Сирії Башаром Асадом. Як повідомив Пєсков, також 13 вересня Путін нагороджував переможців Паралімпіади в Токіо, спілкувався з паралімпійцями, а в другій половині дня побував на полігоні у Нижньогородській області, де спостерігав за навчаннями «Захід-2021». «Після цього вже було ухвалене рішення про те, що все-таки якийсь час потрібно бути на самоізоляції», ㅡ сказав Пєсков.