У Кабміні розповіли, як працюватиме транспорт під час локдауну

В Україні громадський транспорт не припинятиме свою роботу у разі можливого чергового локдауну. Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль. Він зазначив, що уряд не планує закривати громадський транспорт. Також залишиться адаптивний карантин.

Шмигаль зазначив, що колективи перевізників повинні виконувати ті ж вимоги щодо вакцинації від Covid-19, що й решта суб’єктів господарювання. Продовжить діяти масковий режим та вимога дотримуватися соціальної дистанції серед пасажирів, довідка про вакцинацію не стане обов’язковою.

«У громадському транспорті вимагати сертифікати недоцільно», – розповів Шмигаль.

Як відомо, 13 вересня уряд підтримав нові карантинні обмеження в Україні. Залишиться поділ на зони, передбачені привілеї для вакцинованих осіб та вводять два різновиди так званих «Covid-сертифікатів».

Нагадаємо, що з 20 вересня Закарпаття перейде у «жовту» карантинну зону, що вплине на роботу освітніх закладів. Низка шкіл області не працюватимуть.

Раніше ми повідомляли, що Чорногорія посилила протипандемічні заходи для туристів. За рішенням МОЗ, тепер для в’їзду у Чорногорію необхідно мати сертифікат, який засвідчить повну вакцинацію від Covid-19. Часткову вакцинацію не визнаватимуть.