У Сумській області за добу COVID-19 підтвердили у 109 людей

На Сумщині за останню добу, 14 вересня, коронавірус виявили у 109 мешканців області. Про це зранку 15 вересня повідомили у Сумській обласній адміністрації.

У Сумському районі підтвердили 62 нові інфікування, Роменському — 20, Конотопському — 10, Охтирському — 9, Шосткинському — 8.

Від ускладнень хвороби померли дві людини: у Сумському та Конотопському районах. Одужання підтвердили у 77 мешканців області.

Наразі з активним діагнозом "коронавірус" в області — 950 людей. Це на 30 людей більше, ніж напередодні. За весь час пандемії коронавірус на Сумщині зафіксували у 80 319 людей, з яких 1374 людини померли. Одужання підтвердили у 77 995 жителів області.

Що відомо За добу 14 вересня в Україні зафіксували 4640 нових випадків коронавірусної хвороби. Національна академія наук прогнозує подальше збільшення добової кількості нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні. Впродовж 22-28 вересня прогнозується в середньому до понад 5200 випадків. МОЗ розповіло про те, якими можуть побічні ефекти вакцинації проти COVID-19 і в яких випадках слід звертатися за допомогою лікаря. Головний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що у листопаді Україна може наблизитися до "червоної" зони епідеміологічної небезпеки, тому в країні можуть впровадити локдаун. Всесвітня організація охорони здоров’я очікує нову хвилю захворюваності на коронавірус восени. В Європейському центрі профілактики та контролю захворювань (ECDC) прогнозують, що до кінця серпня новий штам "Дельта" представлятиме 90% усіх вірусів COVID-19, що циркулюють в Європі.