У 120 закладах освіти Рівненщини вакциновано понад 80% працівників

На Рівненщині понад 15,5 тисячі працівників дитсадків, шкіл, позашкілля вже щепилися від коронавірусу. З них майже 10 тисяч пройшли повний курс вакцинації. Про це доповів начальник обласного управління освіти і науки Петро Коржевський під час наради у Рівненській ОДА.

На сьогодні у 120 закладах освіти Рівненщини вакциновано понад 80% працівників. Найкращі показники - в освітян Дубровицької, Боремельської, Козинської громад. Найгірші - у Березівській, Великоомелянській,Великомежиріцькій, Вирівській, Гощанській та Зарічненській громадах. Натомість, активізувалася робота у Рівному, - розповів Петро Коржевський. Повідомляє пресслужба РОДА.

Усього нагадаємо, на Рівненщині 965 закладів дошкільної, загальної і позашкільної освіти.

Маємо нарощувати темпи вакцинації, аби рятувати дітей від дистанційної освіти. Тому першочергове завдання - максимальне щеплення працівників шкіл, аби не зупиняти освітній процес. Для цього мають бути вакцинованими не менше 80% працівників у закладі. Дякую тим освітянам, які відповідально поставились до свого здоров'я та безпеки людей, що поруч, та зробили щеплення, - наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Імунізуватися педагоги можуть у центрах масової вакцинації або пунктах щеплень. Також до закладів освіти виїжджатимуть мобільні бригади.

Нагадаємо, обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення, у якомурекомендувалазакладам освіти із критично низьким рівнем вакцинації перейти на онлайн-навчання.