В Одеській області від COVID-19 вакциновано 25% освітян – ОДА

Станом на 14 вересня в Одеській області від коронавірусу вакцинувалися 25% освітян, які працюють у школах та дитсадках. Про таке повідомили в департаменті охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації.

За даними департаменту, наразі в регіоні більше навчальних закладів, в яких немає жодного вакцинованого працівника, аніж шкіл та садків, які перетнули бар'єр у 80% імунізованих працівників. Зокрема йдеться про 46 закладів без вакцинованих освітян проти 36 шкіл та садків, у яких щеплення зробили щонайменше 80% працівників.

В обласній адміністрації також додали, що за останні 6 місяців на COVID-19 хворіли понад 3600 працівників закладів освіти в Одеській області.

Що відомо Протягом вихідних 11-12 вересня у Центрах масової вакцинації в Одесі щеплення проти COVID-19 отримали 11 643 людини. Для першої дози на вибір пропонували препарати Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac. Вакцина Pfizer не була доступною для першого щеплення в Одесі та області з початку серпня 2021 року. У Центрі громадського здоров'я це пояснювали замалою кількістю нових партій та потребою відкласти препарат для ревакцинації містян, які вже отримали першу дозу. 6 вересня на одеський обласний склад доставили 23 000 доз вакцини Pfizer. Їх використовуватимуть для перших щеплень та ревакцинації Згодом до"дефіцитних" вакцин на території Одещини додалася Moderna. Станом на 13 вересня вона досі доступна лише для другої дози. Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області