Штам “Дельта” є у кожній громаді Прикарпаття, – Руслан Савчук

Сьогодні, 15 вересня, відбулася нарада голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлани Онищук із представниками місцевої влади та посадовцями.

Зокрема, на нараді підняли тему вакцинації від COVID-19. Протягом останніх тижнів на Прикарпатті є суттєвий ріст кількості хворих, тож ситуація викликає тривогу.

“Я вчора спілкувалася з керівниками громад, які відстають по вакцинації. Всі пообіцяли, що будуть працювати над зростанням темпів вакцинації. Це стосується, зокрема, і вчителів. Давайте вакцинуватися, щоб ми не заходили ні в які інші зони. Бо буде карантин, а не дистанційне навчання”, – сказала Світлана Онищук.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Ігоря Дмитренка, щоб створити колективний імунітет, потрібна масова вакцинація. Вакцинуватися варто будь-якими вакцинами, всі вони працюють, каже медик, тож треба берегти себе і своїх рідних.

“За минулу добу маємо значний ріст випадків захворюваності. У порівнянні з минулим тижнем зростання склало 33%, маємо нові випадки захворювання дітей. Штам “Дельта” циркулює нашою областю, він є у кожній громаді Прикарпаття. І ми на місці вже маємо можливість його виявляти, завдяки сучасному обладнанню. Він справді є небезпечним”, – зазначив Руслан Савчук, головний санітарний лікар Івано-Франківщини.