Чорногорія оновила правила в'їзду для туристів: що змінилося

Міністерство охорони здоров’я Чорногорії змінило правила в'їзду для туристів. У країну тепер впускатимуть лише повністю вакцинованих іноземців.

Про це повідомили в українському МЗС.

Для в’їзду у Чорногорію необхідно мати при собі сертифікат про повну вакцинацію проти коронавірусу, що була завершена не пізніше ніж за 14 днів.

Нещеплені мандрівники мають надавати негативний ПЛР-тест (зроблений за 72 години) або позитивний ПЛР-тест (за 14 днів та не пізніше ніж 180 днів), а також негативний тест на антиген (за 48 годин).

Неповнолітні особи можуть в’їжджати без жодних обмежень.

Нові правила діятимуть до 24 вересня з можливістю перегляду. З умовами в'їзду до інших країн можна ознайомитися на інтерактивній мапі МЗС.

https://t.me/COVID19_Ukraine/2041

Що відомо про подорожі

У Північній Македонії змінились правила в'їзду в країну. Відтепер для перетину кордону держави слід пред'явити сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або негативний результат тесту на коронавірус.

Станом на вівторок, 31 серпня, українці можуть подорожувати у 35 країн Європи. Зокрема, щоб потрапити у три європейські країни, не потрібен ані COVID-сертифікат, ані негативний результат ПЛР-тесту.

Україна домовилася про безвізовий режим із острівною Республікою Маврикій. Вона розташована в Індійському океані.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.