У МОЗ пояснили, як зменшити дискомфорт при тривалому носінні маски

Міністерство охорони здоров'я України пояснило, як зменшити дискомфорт при тривалому носінні маски. Про це інйормує пресслужба МОЗ.

«Медичні працівники, працівники супермаркетів, банків, аптек, водії громадського транспорту тощо носять маски протягом всього робочого дня, що може спричинити натирання шкіри.

Респіратори й хірургічні окуляри прилягають до шкіри значно щільніше, ніж звичайні маски, тому в першу чергу необхідно вжити заходів з запобігання натирання шкіри в місцях контакту.

Британські дослідники з Imperial College London порівняли ефективність певних засобів. Вони допомагають знизити негативний ефект від тривалого носіння засобів індивідуального захисту:

- Звичайна талькова присипка знижує тертя на 49% при нанесенні й на 59% – через 4 години

- Суміш кокосової олії, какао-олії бджолиного воску знижувала тертя на 31% при нанесенні й на 53% через 4 години

- Також ефективним виявилося використання індиферентних кремів із сумішшю вазеліну та ланоліну

Однак звичайні зволожуючі креми можуть бути менш ефективними в такому випадку, бо вони швидко адсорбуються в шкіру і їхній протективний ефект не триває достатньо довго без повторного нанесення.

Не забувайте одягати маски, оскільки вони захищають вас та ваших близьких від поширення коронавірусної інфекції», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що в Україні оновили стандарти надання меддопомоги хворим на коронавірус: деталі.

Крім того, ми повідомляли, які реакції організму на вакцинацію є нормальними: деталі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.