Більш як 89% співробітників вакциновані в чотирьох харківських вузах

У разі переведення Харківської області в "жовту" зону, більшість вузів регіону змушені будуть перейти на дистанційну форму навчання.

За інформацією Харківської облдержадміністрації, в разі посилення карантину продовжити очне навчання студентів зможуть тільки чотири вузи. Більше 80% співробітників вакциновані в Національному університеті повітряних сил, Національній академії Національної гвардії (88%), Харківському національному медичному університеті (87,5%) і Харківському національному університеті внутрішніх справ (83%). Близькі до цього показника ще два вузи - Національний фармацевтичний університет - 78% і Національний університет цивільного захисту - 72%.

Т.в.о. голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун доручив керівникам вузів провести роз'яснювальну роботу про необхідність вакцинації колективів і запевнив, що обладміністрація організовує процес щеплення на території навчальних закладів в той день і в той час, коли це буде зручно викладачам і студентам, повідомляє "Інтерфакс-Україна" .

Нагадаємо, Кабмін заохочує українців вакцинуватися і пропонує пільги під час локдауну. Раніше повідомлялося, що рішення про перехід України в "жовту" зону карантину, швидше за все, буде прийняте вже на цьому тижні