Бюджет-2022. Уряд виділив понад 2 мільярди на закупівлю вакцин

Згідно з проєктом бюджету, у 2022 році 2,6 мільярда гривень підуть на закупівлю вакцин проти коронавірусу і 157 — на нову програму медичних гарантій.

Як повідомили у пресцентрі Міністерства охорони здоров'я, бюджет на закупівлю вакцин може бути збільшено за потреби.

Також, згідно з проєктом бюджету, для медичної галузі уряд виділив:

157,5 млрд грн — нова програма медичних гарантій, що на 33,8 млрд грн більше ніж поточному році 3,1 млрд грн для централізованої закупівлі обладнання для лікарень та лабораторій 789,5 млн грн на проведення трансплантацій в Україні, що на 288,5 млн більше ніж цьогоріч 300 млн грн на розвиток біокластеру, що в 3 рази більше, ніж цього року з потенційним розширенням ще на 735 млн.Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль вже повідомив, що проєкт бюджету також передбачає підвищення мінімальної зарплатні лікарям до 20 тисяч гривень.

Що відомо Кабінет міністрів затвердив проєкт Державного бюджету на 2022 рік. Його пріоритети — охорона здоров'я, освіта, інфраструктура, цифровізація, безпека та оборона. Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!