Кабмін скасував самоізоляцію для іноземців при транзитному в'їзді

Кабмін скасував самоізоляцію для іноземців, які знаходяться в країні в транзитному режимі та повинні залишити її протягом 48 годин. Зміни запрацюють з 20 вересня.

Зазначається, що з 20 вересня іноземці та особи без громадянства, які в'їжджають в Україну з метою транзиту і мають документи, що підтверджують виїзд з країни протягом 48 годин, звільняються від самоізоляції. Їм також не потрібно робити тести на коронавірус в Україні та встановлювати додаток "Дія".

При цьому залишається в силі вимога для іноземців та власників посвідки на проживання мати страховий поліс, виданий зареєстрованою в Україні компанією, який покриває витрати на лікування та обсервацію.

Окрім цього, іноземцям, власникам посвідки на проживання та особам без громадянства для в'їзду до України потрібно мати один з цих документів:

підтвердження отримання однієї або декількох доз вакцини проти Covid-19, включених до переліку ВООЗ;

Covid-сертифікат, що підтверджує вакцинацію, негативний результат тесту методом ПЛР або одужання від Covid-19;

негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигену, зроблений не більше ніж за 72 години до в'їзду.

Довідки про тестування і вакцинації не вимагаються від дітей до 12 років.

Іноземці старше 18 років, які не вакциновані, повинні мати негативний результат тесту і встановити додаток "Вдома" для контролю самоізоляції. Вона припиняється, якщо протягом 72 годин з моменту в'їзду буде отримано ще один негативний тест.

Раніше Кабмін назвав дату введення нових карантинних обмежень у дію.