Черкаських маршрутників змушуватимуть вакцинуватися, щоб працювати

В Україні не планують закривати громадський транспорт у випадку впровадження локдауну. Однак для водіїв і працівників транспорту буде встановлена вимога обов'язкової вакцинації, а для пасажирів - маскового режиму.

Про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль 14 вересня під час пресконференції, повідомляє "ТСН".

- Щодо транспорту, звичайно ми будемо ставити вимогу - вакцинація водіїв і працівників транспорту. Тобто тут підхід буде до всіх справедливий і однаковий. Колективи мають бути вакциновані. В "жовтій" зоні - мінімум одна доза (вакцини. - Ред.), в "червоній" зоні - мінімум дві дози вакцини, - заявив Шмигаль.

За його словами, стосовно пасажирів буде зберігатися масковий режим та соціальна дистанція. Ідею впровадження COVID-сертифікатів для проїзду в транспорті прем'єр вважає недоцільною.

- Звичайно, в громадському транспорті вимагати сертифікати - це недоцільно. Як в метро можна вимагати у пасажирів, яких іде великий потік в годину пік. Тому масковий режим і вакцинація працівників громадського транспорту. Це ті вимоги, які будуть обов'язковими, - зазначив він.

Український прем'єр наголосив, що наразі закривати транспорт в Україні не планують, так само як не збираються впроваджувати жорсткий карантин, який міг би зашкодити економіці держави.

Раніше ми повідомляли, що Черкаські рятувальники ліквідували наслідки дорожної аварії