У МОЗ пояснили низькі темпи вакцинації в Україні

UA.NEWS

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко пояснив низькі темпи вакцинації в країні. Як мінімум, однією дозою вакцинувалось близько 20% дорослого населення.

Про це Віктор Ляшко розповів в інтерв'ю «Голосу Америки».

Всього було зроблено понад 13 мільйонів щеплень: з них 7,5 мільйона людей отримали одну дозу, ще 6 мільйонів - повністю вакциновані.

У МОЗ планують вакцинувати 70% дорослого населення до кінця цього року.

«Вакцина у нас є, можливості системи охорони здоров'я теж є. Але російська пропаганда, яка розганяє фейки на території нашої країни, не дозволяє нам рухатися такими темпами, як інші європейські держави. У нас гібридна війна, і нам доводиться воювати на всіх фронтах. Але, я думаю, що ми впораємося», - сказав Ляшко.

Раніше повідомлялося, що рівень смертності від коронавірусу на території нашої країни за два тижні різко збільшився в два рази.

Диспропорція в розподілі вакцин від коронавірусу призвела до глобальної катастрофи, але ще є шанс все виправити. Щоб прищепити 70% населення Землі, буде потрібно 11 млрд доз вакцини, повідомив Тедрос Гебрейесус.

В Україні можуть розширити список професій, для яких буде обов'язковою вакцинація від COVID-19. Зараз це правило стосується всіх чиновників і вчителів.